کارگاه آموزشی ماساژ ریلکسی تایلندی ( روغنی )

 

 

 

  • عکس دوره ماساژ درمانی
  • عکس دوره
  • عکس دوره
  • عکس دوره ماساژ درمانی
  • عکس دوره ماساژ درمانی
  • عکس دوره ماساژ درمانی
  • عکس دوره

ویژگی های دوره !؟

 

✅ اعطای مدرک معتبر داخلی و  اعطای مدرک بین المللی از کشور انگلستان با کد رهگیری

 

✅ آموزش صفرتا صد به‌صورت کامل و جامع

 

✅ هزینه آموزش کارگاه ماساژ ریلکسی تایلندی مناسب

 

✅ جزوه تخصصی کامل و جامع 

 

✅ دوره های فشرده یک روزه برای کارآفرینان عزیز

 

✅ شغلی برای تمام فصول و فرصت شغلی مناسب برای اشتغال حتی به‌عنوان شغل دوم

 

⭐10 ساعت در یک روز به صورت کامل و جامع

📌 تنها با پرداخت 1.450.000 تومان  850.000 تومان

 

 

برای شرکت در دوره آموزشی هر چه زودتر ثبت نام کنید

 

 

 

    چرا ماساژ ریلکسی ! ؟

 

🔴شغل شیرین و لذت بخش

🔴 زمان دست خود ماسور می باشد

🔴 برطرف کردن کوفتگی و دردهای بدن

🔴 تنظیم حرارت پایه بدن

🔴 کمک به دفع مواد زائد از بدن

🔴 منجر به تسریع گردش خون در بدن

🔴 کاملاً کاربردی حتی برای اعضاء خانواده خود

🔴 یک حرفه پول ساز و درآمدزا

🔴 هزینه پایین تجهیزات

🔴 قابل‌اجرا در شهر و روستا و در سرارسر کشور

🔴 مناسب برای مهاجرت

🔴 شغلی برای تمام فصول سال، حتی به‌عنوان شغل دوم

🔴 تقاضای زیاد  نیاز جامعه

عکس دوره ماساژ درمانی

سرفصل دوره و همچنین مقاله ماساژ ریلکسی تایلندی ( روغنی ) را مطالعه فرمایید !

سرفصل ها :

📌 فصل یکم: اصول تئوری ماساژ
 
📌 فصل دوم: نکات محیط ماساژ
 
📌 فصل سوم: شرایط ماسور
 
📌 فصل چهارم: تدابیر قبل و بعد از ماساژ برای فرد ماساژ گیرنده
 
📌 فصل پنجم: احتیاط در ماساژ
 
📌 فصل ششم: ممنوعیت های ماساژ
 
📌 فصل هفتم: آرگونومی ماساژ برای همه نقاط بدن از صورت تا کف پا
 
📌 فصل هشتم: انجام تکنیک های عملی ماساژ برای همه نقاط بدن از صورت تا کف پا
 
📌 فصل نهم: دفع انرژی های منفی پس از انجام ماساژ
 
 

اگر قصد سرمایه‌گذاری در این کسب‌وکار رادارید جهت شرکت در این دوره ثبت نام کنید .

آیا به ماساژ ریلکسی تایلندی فکر کرده‌اید !؟؟

 

    امام رضا علیه السلام می فرمایند ؛

 

اگر چیزی موجب افزایش نیرو و نشاط بدن باشد ،ماساژ دادن بدن و لباس نرم، همچنین بوی خوش و استحمام است و اگر مرده ای در اثر ماساژ دادن زنده شود، من انکار نمیکنم .
دانشنامه احادیث پزشکی ج۱ صفحه ۹۹

 

    مقدمه

 

کلمه ماساژ از کلمه ی یونانی بنام massein به معنای مالیدن و از لغت manus به معنای دست گرفته شده است. ولی به طورکلی ماساژ دادن عبارت است از سلسله حرکات و مهارتهای دست که به طور منظم بر روی بافت های بدن جهت تاثیر بر سیستم عصبی ، عضلانی ، پوست ، مفاصل وگردش خون به کار میرود.

 

ماساژ بدن قدیمی ترین شکل درمان جسمی است که به شکل حرکات مالشی و ضربه ای باعث باز شدن کانال های انرژی جسم شما می شود.

 

    فواید ماساژ ریلکسی تایلندی

 

ماساژ بدون شک بر روی روحیه نیز اثر گذار است و می‌تواند حال خوب و انرژی مثبت را به آدمی منتقل کند. ماساژ راه موثری برای مقابله با چین و چروک پوستی است. البته این فرآیند به آهستگی صورت می‌گیرد و اثرات آن وقتی قابل رویت است که برای مدت زمانی طولانی ادامه یابد..

 

هنگامی که ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.

 

ماساژ باعث افزایش اندروفین ها (نابود كننده های درد) و افزایش ترشح هورمون سروتونین (تعدیل كننده خلق و خوی) می شود. همچنین ثابت شده كه هورمون استرس (كورتیزول) را آزاد می نماید.به همین دلیل ماساژ اغلب به عنوان یك درمان تکمیلی برای افرادی كه سیستم ایمنی آنها بر اثر استرس تضعیف شده توصیه می شود.

 

علاوه بر آن ماساژ باعث استحکام بیشتر بافت و عضلات می‌شود و پوست را جوان و شاداب می‌کند و در بازسازی سلول‌های مرده پوست، طراوت بخشیدن به لایه‌های سطحی پوست معجزه می‌کند

 

برطرف کردن کوفتگی های بدن توسط ماساژ، از گذشته‌های دور در بسیاری از نقاط جهان انجام می‌شده و می شود. اثرات ماساژ در رفع خستگی و احساس آرامش ،بر هیچ فردی پوشیده نیست. ولی فواید ماساژ تنها به این مورد محدود نمی‌شود .

 

از دیگر فواید مهم ماساژ تنظیم حرارت پایه بدن و کمک به دفع مواد زائد از بدن است ،همچنین ماساژ منجر به تسریع گردش خون در بدن می شود .

 

بر اثر گردش خون خوبی که در محل ماساژ جاری می‌شود گرفتگی باز شده و درد کاهش پیدا می‌کند و بدن گرم می شود

 

ماساژ ها انواع مختلفی دارند و به دو دسته ماساژ های درمانی و ریلکسی تقسیم می‌شوند، همچنین ماساژ ها به دو دسته ماساژ های روغنی و ماساژ های غیر روغنی نیز می توان تقسیم کرد برخی از ماساژ ها به شکل فشاری هستند.

 

🔴 برای شروع ، نیازمند شناخت اصول کامل از ماساژ و کاربردهای آن است. دوره های راشا افق ،اطلاعات کاملی دراختیار شما قرار می دهد.

 

✅ ماساژ ها از نظر شدت ،سرعت، مدت، نحوه اجرا ،به پنج دسته :

 

صلب،نرم ،معتدل ،کثیر، خشن تقسیم می‌شوند .

 

 

ماساژ می‌تواند به صورت عام مربوط به کل بدن یا خاص برای عضو خاصی انجام پذیرد.
ماساژ می‌تواند عضله را گرم یا سرد کند ماساژ می‌تواند رطوبت بخشی یا منجر به خشکی یا گرفتن رطوبت شود، ماساژ می‌تواند منجر به چاقی و یا لاغری عضوی گردد و تنها بستگی به نوع ماساژ شما دارد

 

در ماساژ های لمسی و مالشی به دلیل تماس دست ،انرژی زیادی بین ماسور و ماساژ گیرنده تبادل می گردد ،بنابراین هر وقت شدیداً ناراحت و غمگین ، عصبی، بیقرار، مضطرب و یا پر از استرس بودید از ماساژ استفاده کنید، بعد از ماساژ سطح انرژی های شما به حالت تعادل رسیده و با ماسور شما به اشتراک گذاشته می‌شود ،طی این عمل انرژی اصلاح شده به بدن شما برمی گردد و در نتیجه بعد از ماساژ فوق العاده احساس بهتری پیدا خواهید کرد .

 

    نیاز جامعه و ضرورت یادگیری ماساژ ریلکسی تایلندی

 

مشغله های زندگی امروزه و وجود درگیری های جسمی و روحی اهمیت وجود ماساژ ب عنوان یکی از نیازهای جامعه در زمینه ی خدمات فردی برای افراد جامعه در کمترین حالت هفته ایی یک مرتبه را کاملاً مشخص می‌کند،

 

ماساژ از جمله خدماتی محسوب می گردد که امروزه یکی از نیازهای جامعه تلقی شده و فردی که مسلط به ماساژ باشد مراجعه کننده های بسیاری خواهد داشت ،اگر می خواهید ماسور خوبی شوید تنها اهمیت موضوع این است که بتوانید تکنیک‌ها را به درستی یاد بگیرید و انجام دهید و مهم‌تر از آن اینکه سرشار از انرژی مثبت باشید، تکنیک های شما به همراه انرژی خوب شما حال فرد ماساژ گیرنده را کاملا خوب خواهد کرد .

 

خیلی ها بر این باورند که فرد ماساژ دهنده باید دارای دست های قوی و انگشتانی درشت باشد و معتقدند و بدترین نوع انگشتان در ماساژ انگشتان لاغر و باریک و دست‌های کوچک هستند اما بشخصه به این تجربه رسیده‌ام که در ماساژ مهم‌ترین چیز درست انجام دادن تکنیک و انرژی خوب شماست پس هر فردی با هر جثه ایی می تواند در انجام ماساژ کاملاً موثر عمل کرده و موفق باشد .

 

    سبک های رایج ماساژ

 

✅ ماساژ سوئدی

 

این سبک شامل لمس و ضربات نرم، طولانی و ورزی و همچنین لمس و ضربات سبک، ریتمیک و ضربه ای روی بالاترین لایه عضلات می شود.

 

✅ ماساژ بافت عمیق

 

ماساژ بافت عمیق بهترین گزینه برای رسیدگی به نقاط دردناک و مشکل ساز در بدن شما است. ماساژور از لمس و ضربات آهسته و پیش بینی شده که بر فشار روی لایه های عضلات، تاندون ها، یا دیگر بافت های عمیق زیر پوست متمرکز هستند، استفاده می کند.

 

✅ ماساژ ورزشی

 

ماساژ ورزشی برای کمک به سیستم های عضلانی مورد استفاده در یک ورزش مشخص توسعه یافته است و از روش های مختلف برای کمک به ورزشکاران در تمرین – پیش، حین، یا پس از رویدادهای ورزشی  بهره می برد

 

✅ ماساژ صندلی

 

این نوع ماساژ به طور معمول شامل ماساژ گردن، شانه ها، پشت، بازوها و دستان می شوند.

 

✅ ماساژ شیاتسو

 

در ژاپن، شیاتسو به معنای «فشار انگشت» است. برای ماساژ شیاتسو، ماساژور از فشار ریتمیک و متنوع روی نقاط مشخصی از بدن استفاده می کند. این نقاط به نام نقاط طب فشاری شناخته می شوند و باور بر این است بخش های مهمی برای جریان انرژی حیاتی بدن هستند که به نام «چی» مشهور است.

 

✅ ماساژ تایلندی

 

طی ماساژ تایلندی، ماساژور از بدن خود برای حرکت ماساژ گیرنده و قرار گرفتن در موقعیت های مختلف استفاده می کند. این نوع ماساژ شامل فشرده سازی عضلات، به حرکت درآوردن مفاصل و طب فشاری می شود.

 

✅ ماساژ سنگ داغ

 

برای این نوع از ماساژ، ماساژور سنگ های گرم را روی بخش های مشخصی از بدن مانند نقاط طب فشاری قرار می دهد. این سنگ های گرم می توانند به عنوان یک ابزار ماساژ استفاده شوند و یا به طور موقت روی بدن قرار گرفته و سپس برداشته شوند. در ترکیب با تکنیک های ماساژ دیگر، ماساژ سنگ داغ می تواند بسیار آرامش بخش و تسکین دهنده باشد زیرا حرارت به اعماق بدن نفوذ می کند.

 

 بازتاب شناسی (رفلکسولوژی)

 

در بازتاب شناسی از دست، انگشت شست، و تکنیک های انگشتی برای تحریک بخش هایی مشخص از پا استفاده می شود. باور بر این است که این قسمت ها با بخش های مختلف بدن در ارتباط هستند. بازتاب شناسی برای بهبود سلامت و بهزیستی به کار گرفته می شود.

 

✅ ماساژ بارداری

 

طی دوران بارداری، بدن شما تغییرات قابل توجهی را تجربه می کند. ماساژ بارداری می تواند به کاهش استرس، کاهش تورم دست ها و پاها، و تسکین عضلات و درد مفاصل کمک کند. زمانی که استفاده از دارو و گزینه های پزشکی دیگر محدود شده است، ماساژ می تواند بسیار سودمند باشد. با استفاده از بالش هایی که به طور ویژه برای این نوع ماساژ طراحی شده اند، ماساژور به شکل گیری موقعیتی راحت برای دریافت ماساژ کمک می کند.

 

در این موسسه در زمینه یادگیری ماساژ روشی جدید برای آموزش ماساژ توسط مربی اتخاذ گردیده است ،آموزش ماساژ نیازمند داشتن شناخت کامل از آناتومی بدن، قرار گیری و موقعیت و شناخت عضله ها و عصب ها و شکل استخوان هاست تمام این عضله ها و عصب ها و استخوان ها دارای نام های متعددی هستند که یادگیری آنها برای برخی از افراد دشوار است به همین دلیل به کرات مشاهده کردیم که افراد زیادی علیرغم داشتن استعداد فراوان در زمینه ماساژ، از یادگیری آن اجتناب کرده اند فقط و فقط واژگان سخت و الفاظ گوناگون، ترس از یاد نگرفتن ، آنها را منصرف می کرد.

 

📌 این مژده را به شما می دهیم که دوره کلاسهای ماساژ بسیار به زبان فصیح و به شکل ساده بیان خواهد شد ،عمده آموزش عملی و با نشان دادن جای درست بر روی بدن انجام می گیرد به شکلی که افراد با داشتن کمترین مقطع تحصیلی به راحتی می توانند در کارگاه های ماساژ شرکت کرده و کاملاً تکنیک ها را یاد بگیرند و دارای شغل و منبع درآمد شوند و کاملاً کار ماساژ را به شکل حرفه‌ای دنبال کنند

اگر قصد سرمایه‌گذاری در این کسب‌وکار رادارید جهت شرکت در این دوره ثبت نام کنید .