آموزش پروش زالو
با 5 میلیون سرمایه دو برابر سود کنید
ثبت نام کنید

ثبت نام آموزش حلزون تراپی,پاکسازی پوست

  • قیمت: 480,000 تومان

اطلاعات بیشتر در مورد زالو مطالعه کنید

آیا به حلزون تراپی فکر کرده‌اید !؟؟


مقدمه
امروزه کلینیک های تخصصی پوست و سالن های آرایش و زیبایی برای مقابله با پیری زودرس و حفظ جوانی و لطافت پوست از حلزون زنده استفاده می کنند. حلزون اسکارگو با خزیدن بر روی پوست افراد ماده لزجی از خود به جا می گذارد که این ماده سرشار از پروتئین های قدرتمند، آنتی اکسیدان ها و هایولارونیک اسید که به احیای رطوبت پوست کمک می کند و پوست های مرده را از بین می برد و در عوض پوست شاداب و جوان تری را هدیه می دهد.
پوست انسان و حلزون از لحاظ عناصر تشکیل دهنده یکسان است و از این رو تعادل بین کلاژن و الاستین موجود در پوست انسان و حلزون یکسان است.
کلاژن چیست ؟
کلاژن، پروتئین اساسی برای حفظ قوام و جوان سازی پوست است، هر چقدر که مقادیر آن در پوست زیاد باشد به همان اندازه نیز پوست شاداب و جوان می ماند.
الاستین چیست ؟
الاستین نوعی پروتئین است که برای درمان بافت های از دست رفته استفاده می شود، این پروتئین مسئول برگرداندن بافت های پوستی به حالت اولیه بعد از کشسانی پوست است در حالت کلی مسئول جوان سازی و کشسانی پوست است.
کرم حلزون چیست ؟
کرم حلزون از ماده ای به نام اسلیم (Slim) که از بزاق حلزون ترشح می شود، تهیه می کنند.
این ماده برای درمان سیاهی اطراف چشم، برگرداندن کشسانی پوست، جوان کننده، سفت کننده و برگرداندن رطوبت پوست استفاده می شود.
لازم به ذکر است برای تهیه اسلیم حلزون، هیچ گونه آسیبی به حلزون زده نمی شود و بعد از آن دوباره به طبیعت برگردانده می شود.
استفاده از حلزون زنده به دلیل نداشتن مواد افزودنی که در کرم های حلزون استفاده می شود در مقایسه با کرم حلزون دارای اثر بخشی بالاتر می باشد.

 

۱۰ فایده مهم استفاده از حلزون زنده برای پوست:


۱- پوست های آسیب دیده را درمان می کند.
۲- پوست هایی که دچار التهاب هستند را درمان می کند.
۳- کاهش و از بین بردن سیاهی دور چشم.
۴- ضد چروک قوی.
۵- جوان کننده پوست صورت.
۶- سفت کننده پوست.
۷- بهبود لک های پوستی.
۸- افزایش بافت های سلولی.
۹- بهبود جای زخم و ترک های پوستی.
۱۰- افزایش شفافیت، طراوت و شادابی پوست.
برای شروع ، نیازمند شناخت اصول کامل از حلزون تراپی و کاربردهای آن است. دوره های راشا افق ،اطلاعات کاملی دراختیار شما قرار می دهد.
بقراط از نخستین کسانی است که استفاده از حلزون را برای مراقبت از پوست توصیه کرده بود.
بقراط مخلوط شیر ترشیده و حلزون له شده را برای درمان التهاب پوست تجویز می کرد.
شاید تا چندی پیش که در مورد فواید قرار دادن حلزون زنده روی پوست بدن چیزهایی می شنیدید، تعجب می کردید و حتی آن را مسخره می نمودید، ولی در حال حاضر با انجام تحقیقات روی فواید این روش برای پوست، می توانید با خیال راحت تر و مطمئن تری از آن استفاده کنید.
پوست انسان و حلزون تقریبا دارای عناصر یکسانی هستند و تعادل بین کلاژن و الاستین موجود در پوست حلزون تقریبا مشابه پوست انسان است.
کلاژن، پروتئین اساسی نگهدارنده ساختمان پوست است.
کیفیت و کمیت کلاژن پوست نقش زیادی در ظاهر آن دارد.
به نظر می رسد که دریافت مقادیر متعادل کلاژن منجر به پدیدار شدن آثار جوانی پوست می شود.
الاستین پروتئینی است که در تمام بافت های پیوند دهنده یافت می شود.
این پروتئین مسئول حفظ توانایی بافت ها در برگشتن به حالت اولیه خودشان بعد از کشیدگی است. الاستین پروتئین ضروری برای حفظ جوانی و حالت کشسانی و ارتجاعی پوست است.
تعادل بین کلاژن و الاستین موجود در پوست حلزون همیشه حفظ می شود، زیرا حلزون بطور طبیعی توانایی تولید ماده ای را دارد که باعث تجدید پوست و حفظ سلامت آن می شود.
وقتی پوست حلزون آسیب می بیند، بطور طبیعی ماده ای را تولید می کند باعث ترمیم آن می شود. این ماده حاوی آنتی اکسیدان ها، مواد ضد التهاب، تقویت کننده ها، پروتئین ها، کوآنزیم ها و مواد ارتباط دهنده سلولی است.
ترشحات حلزون، سلول های آسیب دیده پوست را حل می کند و باعث ایجاد سلول های جدید و سالم می شود ، در حقیقت باعث تجدید پوست می شود.
حلزون به دلیل داشتن این ماده، هرگز دچار عفونت یا التهاب پوستی نمی شود. وقتی حلزون روی پوست قرار داده شود، حرکت آن و ترشح کلاژن بر روی پوست، به مرور زمان باعث نرمی، شفافیت و کاهش قرمزی و التهاب پوست می شود.
در این کارگاه گام به گام با اصول حلزون تراپی و کاربردهای آن آشنا شده و مطالب بسیار مفید و کاربردی مطرح می‌گردد.