آموزش بازاریابی دیجیتال
ثبت نام کنید

ثبت نام آموزش دیجیتال مارکتینگ

  • قیمت: 400,000 تومان

اطلاعات بیشتر در مورد زالو مطالعه کنید

آیا برای بازاریابی دیجیتالی فکر کرده‌اید !؟؟

 در این دوره چه چیزی یاد می گیریم؟
از یک دوره بازاریابی دیجیتال چه انتظاری دارید؟ شناخت ابزارها؟ آشنایی با روش استفاده از آنها؟ تسلط بر روش های سنجیدن اثربخشی هر یک از این ابزارها؟
در دوره بازاریابی دیجیتال، در یک مسیر یک ساله، همراه و همقدم با هم از مبانی و مفاهیم پایه شروع می کنیم و به تدریج و در طول یک سال، یاد می گیریم که از ابزارهای موجود در فضای دیجیتال چگونه برای رشد کسب و کارمان استفاده کنیم.
ابزارها، روش ها و استراتژی ها را یکی یکی با هم مرور خواهیم کرد و با توضیحاتی که خواهم داد و با تمرین هایی که انجام می دهید، این مسیر را با هم جلو می رویم. به سوالات و ابهامات شما در طول این ۱۲۰ ساعت پاسخ می دهم.
در این دوره گام به گام و با تمرین های زیاد با بازاریابی دیجیتالی آشنا شده و مطالب بسیار مفید و کاربردی و کاملی آموزش می بینید.
این دوره به درد چه کسانی نمی خورد؟
اگر دنبال قرص، شربت یا آمپول دیجیتال مارکتینگ هستید و می خواهید ظرف دو سه ماه، بر بلندای قله های رفیع دیجیتال مارکتینگ بایستید، شرکت در این دوره به شما پیشنهاد نمی شود.
کسب و کار در فضای آنلاین و بازاریابی در فضای دیجیتال، مثل «آش» می ماند. باید جا بیافتد. باید قوام پیدا کند. این دوره برای کسانی که دنبال فست فودِ دیجیتالی هستند مناسب نیست.
این دوره چه تفاوتی با دوره های موجود و مشابه دارد؟
در این دوره، شما تکرار یا ترجمه منابع خارجی را به دست نمی آورید. نتیجه تجربیات سال هاست، فردی که خودش همین حالا مدیریت چند کسب و کار اینترنتی را به عهده دارد با شما به اشتراک گذاشته می شود. در طول دوره، تصاویر و اسلاید هایی از منابع خارجی به شما تحویل داده نمی شود. اعداد و ارقام واقعی، از ابزارهای واقعی، از کسب و کارهای واقعی با شما به اشتراک گذاشته می شود و تحلیل ها و آموزش ها تماماً برا اساس داده های واقعی هستند.
یک دیجیتال مارکتر چقدر درآمد دارد؟
دیجیتال مارکتینگ علاوه بر جذابیت‌های بالای شغلی، می‌تواند درآمد قابل توجهی هم داشته باشد از ۲ تا ۸ میلیون تومان در ماه درآمد یک دیجیتال مارکتر هست. هیچ کسب‌و‌کاری از کنار دیجیتال مارکتری که شناخت کافی از دنیای دیجیتال داشته باشد و راه‌های رسیدن به موفقیت در آن را بداند، نمی‌تواند به سادگی بگذرد و به خوبی می‌داند موفقیتش در گرو مهارت‌های شما خواهد بود.
دو میلیون تومان زیاد نیست؟
هزینه هر ساعت آموزش در این دوره با توجه به آموزش، منابع، مراجع، راهنمایی ها و پرسش و پاسخی که داریم، کمتر از ساعتی ۱۷ هزار تومان خواهد بود که عدد مناسبی به نظر می رسد.
پیش نیاز شرکت در دوره چیست ؟
با توجه به اینکه در این دوره مباحث از پایه آموزش داده می شود، صرفا آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن برای شرکت در دوره کافیست.
غیر حضوری هم میتوان شرکت کرد ؟
اگر از آن دسته از علاقه‌مندانی هستید که به دلیل دوری محل زندگی یا مشغله زیاد امکان حضور فیزیکی در کلاس دیجیتال مارکتینگ و کارگاه‌ها را ندارید، می‌توانید با ثبت نام در دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ از آموزش کامل بازاریابی دیجیتالی بهره‌مند شوید.