/سوالات متداول
سوالات متداول2020-05-13T22:43:27+04:30

روش 1 : ثبت نام اینترنتی

شما با انتخاب دوره مورد نظر ، وارد ثبت نام همان دوره می شوید و با مشخص کردن تعداد نفرات شرکت کننده روی دکمه ثبت نام کلیک می نمایید و در قسمت جزئیات صورت حساب نام و نام خانوادگی ،شماره تماس و مشخص کردن دوره حضوری و یا آنلاین دکمه ی ثبت سفارش رو کلیک می نمایید و سپس با تکمیل نمودن صفحه ی درگاه اینترنتی و پرداخت وجه ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

روش 2 : ثبت نام حضوری

📌 2 قطعه عکس رنگی 4*3

📌 1 برگ کپی شناسنامه

📌 1 برگ کپی کارت ملی

کلیه مدارک فوق را ، روز برگزاری دوره همراه خود داشته باشید و در صورت نداشتن هر یک از مدارک فوق با هماهنگی با مدیرآموزش 09191450080 میتوانید در دوره حضور داشته باشید

بله ، تعامل میان شما و مدرس دوره یکی از مهمترین عوامل افزایش کیفیت دوره و بهره گیری از آن است و به مدت یک هفته فرصت دارید اگر سوالی برای شما ایجاد شد مطرح کرده و پاسخ آن را از شخص مدرس دوره دریافت کنید.

قطعا بله ، شما میتوانید با مدرس دوره قرارداد مشاوره و پشتیبانی عقد نماید و کسب و کار خودتونو با کمترین ریسک ممکن از ابتدا راه اندازی کنید.

هزینه مشاوره و پشتیبانی با توجه به بعد مسافت و تعداد سرکشی و بازدید از کسب و کار شما و مدت زمان بهره برداری از کسب و کارتان می باشد که هزینه به صورت توافقی بین شما و مدرس مربوطه منعقد می گردد.

تضمین خرید محصولات یعنی بعد از پایان دوره در صورت قرارداد مشاوره با مدرس مربوطه ، مدرس محصول تولید شده شما رو به قیمت نرخ روز خریداری کند تا دیگر دغدغه فروش نداشته باشید و با خیال راحت کسب و کارتان را راه اندازی کنید و این قرارداد را هم موسسه تایید میکند.

قطعا بله ، بروز کردن اطلاعات در آموزش باعث رشد در کسب و کار می شود در نتیجه موسسه راشا افق سعی بر بروز کردن اطلاعات و کم هزینه تر کردن کسب و کارها و بالاترین درآمدزایی را آموزش دهد تا با شرکت در دوره ها 100٪ اطلاعات مفید و حائز اهمیت فرا بگیرید 

بله ، شما با انتخاب دوره درخواستی وارد لینک ثبت نام می شوید و بعد از انتخاب تعداد نفرات به صفحه فرم ثبت نام می شوید و سپس با تکمیل کردن نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، انتخاب دوره حضوری و با آنلاین و ایمیل به درگاه اینترنتی زرین پال وصل و  با پرداخت وجه ثبت نام خود را ثبت می نمایید 

بله ، با شرکت در هر کارگاهی گواهینامه داخلی موسسه برای شما صادر و در پایان دوره به شما تقدیم می گردد.

بله ، شما با پرداخت جداگانه میتوانید درخواست گواهینامه بین المللی شرکت در همان دوره را دریافت نمایید.

معتبرترین مدرک حال حاضر گواهینامه ای است که برای شما صادر می شود از شرکت grs انگلستان و دارای کد رهگیری می باشد.

معمولا بین 18 تا 24 روز کاری گواهینامه بین المللی شما صادر میگردد و به شما تقدیم می شود .

پشتیبانی به این معنا می باشد که 3 بار می توانید برای رفع اشکال و آموزش مجدد به رایگان در دوره ها شرکت نموده و بهره مند شوید.

قطعا بله ، شما با معرفی افراد و یا به همراه داشته شخصی برای ثبت نام از 10 ٪‌ شهریه دوره به عنوان تخفیف بهره مند میشوید.

 بله ، شما میتوانید از ساعت 9 صبح تا 11 شب با تماس به شماره 09191450080 سوالاتتان را از ما داشته باشید 

آرمان مهارت ساز راشا افق
ارسال به راشا افق